fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Olsztyński klub wraca z imprezami

Wiadomości Olsztyński klub wraca z imprezami

Dziś informowaliśmy o grupie przedsiębiorców z Olsztyna, którzy chcąc ratować swoje biznesy i miejsca pracy rozważają otwarcie lokali dla klientów.

W całym kraju trwa akcja społeczna Strajk Przedsiębiorców. Część biznesów jest na skraju bankructwa i muszą się otworzyć, by nie popaść w długi. W Olsztynie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami, na które przyszło kilkadziesiąt osób.

Nasza redakcja została zaproszona jako jedyna, abyśmy mogli relacjonować rzetelnie problemy olsztyńskich firm. Atmosfera wśród zebranych była mocno napięta, bo sprawa jest niezwykle poważna. Motywem przewodnim była rozmowa na temat otwarcia lokali – głównie gastronomicznych i rozrywkowych – mimo panującego lockdownu. Przedsiębiorcy otwarcie mówią, że nie widzą innego wyjścia, bo w przeciwnym razie, czekają ich długi i bankructwo. Są zdesperowani. Podkreślają, że dotychczasowe rozwiązania, jak możliwość funkcjonowania lokali gastronomicznych na dowóz czy na wynos, to nie wystarczające kroki, by uchronić się przed likwidacją biznesu.

Od słów do czynów niedaleka droga. Właściciel olsztyńskiego klubu V.S.20 postanowił – mimo przedłużonych obostrzeń – otworzyć lokal.

Właśnie pojawiło się na Facebooku wydarzenie o takiej treści:

15-16 stycznia robimy WIELKI POWRÓT

Tęskniliśmy za Wami!
Od 15 stycznia startujemy z imprezami w V.S.20! Będzie to podwójna impreza: na parterze karaoke prowadzone przez Maffy i Vikinga, na piętrze na imprezę taneczną zaprosi Was DJ Danny-D!
Startujemy o godzinie 21:00, kończymy o 3:00.
Wejście na karaoke za free, na imprezę taneczną – symboliczne 4.99 zł
Wszystko utrzymane w reżimie sanitarnym (maseczki oraz dezynfekcja rąk obowiązkowe).
Ilość miejsc ograniczona.
Mile widziane wcześniejsze rezerwacje pod numerem telefonu 513235885

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 15
Nie lubię 20

13 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


13 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

13
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x