fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kredyt bez wychodzenia z domu? Jak to zrobić w erze COVID?

Materiał zewnętrzny Kredyt bez wychodzenia z domu? Jak to zrobić w erze COVID?

Z powodu pandemii wywołanej koronawirusem, zmieniły się nasze zachowania i przyzwyczajenia. Zaczęliśmy ograniczać wyjścia do minimum, a większość czasu spędzamy w domu. Konsekwencją tego jest wzrost naszej aktywności w internecie – załatwiamy sprawy w urzędzie, czy też robimy zakupy online. Możemy również skorzystać z usług pożyczek online, które w łatwy i bezpieczny sposób dostarczą nam potrzebnej gotówki, bez wychodzenia z domu. Jest to najlepsze rozwiązanie, mając na uwadze panująca sytuację.

Pożyczka bez wychodzenia z domu  — czy to możliwe?

Wzięcie pożyczki online to bezpieczne i rozsądne rozwiązanie. Nie musimy martwić się wizytami w placówce, gdzie istnieje możliwość zarażenia się koronawirusem. Wystarczy, że siedząc wygodnie w domu, wypełnimy formularz, w którym podaje się najważniejsze informacje potrzebne do zrealizowania pożyczki przez internet — dane kontaktowe, nasze źródło dochodu oraz termin i wysokość pożyczki. Warto wiedzieć, że jeszcze przed podjęciem decyzji, przedstawiona zostanie nam w prosty i dokładny sposób wysokość prowizji, RRSO i suma planowanych odsetek, które dla naszej wygody wyliczane są za pomocą symulatora kosztów. W kilku prostych krokach mamy możliwość otrzymania gotówki, jeszcze w ten sam dzień. 

Pożyczka przez internet – co muszę wiedzieć? 

Wybierając pożyczkę online, zapewniamy sobie stabilność finansową bez długiego oczekiwania na decyzję. Do wyboru mamy kwoty od 300 zł, aż do 2000 zł. Taką możliwość daje nam Feniko.pl, pozwalając nie tylko na wybór pożyczanej kwoty, ale także terminu jej spłaty. Co więcej, po wypełnieniu formularza otrzymujemy dostęp do indywidualnego panelu klienta, na którym znajdą się wszelkie informacje związane z pożyczką — harmonogram rat, wysokość odsetek, umowa oraz etap weryfikacji. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, decydujemy w jaki sposób chcemy otrzymać pieniądze. Do wyboru mamy przelew bankowy lub realizacja czeku GIRO w jednym z oddziałów Poczty Polskiej. 

Wybierając pożyczki przez internet w Feniko.pl skorzystamy z bezpiecznego rozwiązania, bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów, czy długiego oczekiwania na decyzję banku. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową, dokonamy podstawowych formalności, a przy odpowiedniej zdolności kredytowej, gotówka na dowolny cel trafi na nasze konto w krótkim czasie — to wszystko bez narażania naszego zdrowia!

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x