fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Bus uderzył w drzewo

Wiadomości Bus uderzył w drzewo

Na drodze powiatowej z Pieniężna do Babiaku doszło do kolizji. Kierowca busa uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10 stycznia) około godz. 8:00. Renault Trafic jechały trzy osoby. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył bokiem w drzewo. Jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych, osoby podróżujące autem opuściły samodzielnie rozbitego busa. Na miejsce zdarzenia drogowego skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków-ochotników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pieniężnie, policjantów oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzenia działań ruch na drodze został wstrzymany. Na szczęście nikt z podróżujących nie wymagał hospitalizacji. Strażacy zwracają się z apelem o ostrożność na drogach.

Źródło: KP PSP w Braniewie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x