fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

44-latek usłyszał 19 zarzutów

Wiadomości 44-latek usłyszał 19 zarzutów

44-letniemu mieszkańcowi gminy Szczytno grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał łącznie 19 zarzutów kradzieży.

W miniony piątek (08.01.21r.) w godzinach popołudniowych, szczycieńscy kryminalni zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Szczytno. Mężczyzna poprzedniego dnia z jednego z supermarketów położonych na terenie miasta wyniósł kilka opakowań wędlin oraz słodyczy. Jak ustalili mundurowi, proceder ten trwał od początku listopada 2020r. Pokrzywdzona przestępstwem spółka wyceniła wartość poniesionych strat na kwotę blisko 850 złotych.

Schemat działania sprawcy w każdym z przypadków wyglądał tak samo. 44-latek wchodził do sklepu, ściągał towar z półki sklepowej, chował go pod kurtkę i przekraczał linię kas, nie płacąc za zakupy. Nieuczciwy klient upodobał sobie m.in. schab wędzony, boczek, pierś z kurczaka, pasztety. Jego łupem za każdym razem padały również słodycze.

44-latek w trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów. Usłyszał ich łącznie aż 19. Kodeks karny za popełnione przez niego przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Jednak to sąd ostatecznie zadecyduje o jego dalszym losie.

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x