fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

25-latek z Olsztyna zwyciężył w „Tańcu z Gwiazdami”

Wiadomości 25-latek z Olsztyna zwyciężył w "Tańcu z Gwiazdami"

Michał Bartkiewicz wraz ze swoją taneczną partnerką, Edytą Zając, wygrał jako debiutant w telewizyjnym programie tanecznym „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami”.

25-letni Michał urodził się i wychował w Olsztynie, jednak od 6 lat mieszka w Warszawie, gdzie szkoli swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych tancerzy w kraju. Michał od dziecka był zarażony tańcem, to właśnie program „Taniec z Gwiazdami”, który oglądał w telewizji, miał się do tego przyczynić.

Olsztyniak wystąpił w 11. edycji wraz z modelką Edytą Zając i finalnie, 23 października 2020 roku, udało mu się zwyciężyć, zdobywając Kryształową Kulę. Michał pozostaje wierny treningom i nauce tańca. Tancerzom życia nie ułatwia trwająca pandemia koronawirusa, przez którą ich branża mocno ucierpiała.

Na swoim Instagramie, Michał podziękował swoim fanom i telewidzom, którzy trzymali za niego kciuki i głosowali na niego i jego partnerkę, a cały wywód skwitował pisząc „Do zobaczenia”, co może sugerować, że nie będzie to jego ostatni występ w „Tańcu z Gwiazdami”.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x