16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

25-latek z Olsztyna zwyciężył w “Tańcu z Gwiazdami”

Wiadomości25-latek z Olsztyna zwyciężył w "Tańcu z Gwiazdami"

Michał Bartkiewicz wraz ze swoją taneczną partnerką, Edytą Zając, wygrał jako debiutant w telewizyjnym programie tanecznym “Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami”.

reklama

25-letni Michał urodził się i wychował w Olsztynie, jednak od 6 lat mieszka w Warszawie, gdzie szkoli swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych tancerzy w kraju. Michał od dziecka był zarażony tańcem, to właśnie program “Taniec z Gwiazdami”, który oglądał w telewizji, miał się do tego przyczynić.

Olsztyniak wystąpił w 11. edycji wraz z modelką Edytą Zając i finalnie, 23 października 2020 roku, udało mu się zwyciężyć, zdobywając Kryształową Kulę. Michał pozostaje wierny treningom i nauce tańca. Tancerzom życia nie ułatwia trwająca pandemia koronawirusa, przez którą ich branża mocno ucierpiała.

reklama

Na swoim Instagramie, Michał podziękował swoim fanom i telewidzom, którzy trzymali za niego kciuki i głosowali na niego i jego partnerkę, a cały wywód skwitował pisząc “Do zobaczenia”, co może sugerować, że nie będzie to jego ostatni występ w “Tańcu z Gwiazdami”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
zasx
13 stycznia 2021 12:59

“Z gwiazdami”… Takie te gwiazdy, że nie wiadomo, które to gwiazda, a które tancerz.

Polecane
Ogłoszenia