fbpx
0.3 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

25-latek z Olsztyna zwyciężył w „Tańcu z Gwiazdami”

reklama

Michał Bartkiewicz wraz ze swoją taneczną partnerką, Edytą Zając, wygrał jako debiutant w telewizyjnym programie tanecznym „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami”.

25-letni Michał urodził się i wychował w Olsztynie, jednak od 6 lat mieszka w Warszawie, gdzie szkoli swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych tancerzy w kraju. Michał od dziecka był zarażony tańcem, to właśnie program „Taniec z Gwiazdami”, który oglądał w telewizji, miał się do tego przyczynić.

Olsztyniak wystąpił w 11. edycji wraz z modelką Edytą Zając i finalnie, 23 października 2020 roku, udało mu się zwyciężyć, zdobywając Kryształową Kulę. Michał pozostaje wierny treningom i nauce tańca. Tancerzom życia nie ułatwia trwająca pandemia koronawirusa, przez którą ich branża mocno ucierpiała.

Czytaj też:  Wracają kontrole policyjne w centrach handlowych
reklama

Na swoim Instagramie, Michał podziękował swoim fanom i telewidzom, którzy trzymali za niego kciuki i głosowali na niego i jego partnerkę, a cały wywód skwitował pisząc „Do zobaczenia”, co może sugerować, że nie będzie to jego ostatni występ w „Tańcu z Gwiazdami”.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama