fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Auto z dwulatkiem i kobietą w ciąży wpadło w poślizg. Uderzyło w drzewo

Wiadomości Auto z dwulatkiem i kobietą w ciąży wpadło w poślizg. Uderzyło w...

Kierowca nie opanował osobowego Peugeota, który wpadł w poślizg i zakończył jazdę na drzewie. W środku było dwuletnie dziecko i kobieta w ciąży.

Do zdarzenia doszło w sobotę (09.01) koło 12:30 na trasie Orzysz-Góra. Osobowy Peugeot wpadł w poślizg, przez złe warunki atmosferyczne panujące na drodze i uderzył bokiem w drzewo.

Nikomu nic się nie stało. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do przyjazdu policji. Na drodze występowały drobne utrudnienia w ruchu drogowym.

Auto z dwulatkiem i kobietą w ciąży wpadło w poślizg. Uderzyło w drzewo Auto z dwulatkiem i kobietą w ciąży wpadło w poślizg. Uderzyło w drzewo Auto z dwulatkiem i kobietą w ciąży wpadło w poślizg. Uderzyło w drzewo

fot. Orzysz 998

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x