fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kolejne zderzenie. Niebezpieczny wyjazd z Osiedla Sterowców

Wiadomości Kolejne zderzenie. Niebezpieczny wyjazd z Osiedla Sterowców

23-letni kierowca BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia. Mężczyznę ukarano mandatem i punktami karnymi.

W piątek (08.01) koło godz. 10:30 na skrzyżowaniu między nowym osiedlem Sterowców a cmentarzem w Dywitach, doszło do zderzenia osobowego BMW z Fiatem. 23-latek kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Fiatem i doprowadził do kolizji.

Nikomu nic się nie stało. Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Zderzenie na skrzyżowaniu koło cmentarza Zderzenie na skrzyżowaniu koło cmentarza Zderzenie na skrzyżowaniu koło cmentarza Zderzenie na skrzyżowaniu koło cmentarza

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 5

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x