fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Karetka z pacjentem ugrzęzła w śniegu

Wiadomości Karetka z pacjentem ugrzęzła w śniegu

Ambulans na sygnale jechał do najbliższego szpitala. Przedzierając się przez leśną drogę, pojazd utknął w zaspie śnieżnej.

Do zdarzenia doszło w środę (06.01) o godz. 11:30 na terenie Leśnictwa Kamienna Góra (gm. Jonkowo). Karetka pogotowia, która przybyła na miejsce, zabrała ze sobą pacjenta i ruszyła do szpitala. W trakcie wyjeżdżania z terenów leśnictwa, pojazd zakopał się w zaspie śnieżnej i nie mógł kontynuować drogi.

Na miejsce przybył zastęp OSP Jonkowo, strażacy pomogli wydostać ambulans ze śniegu. Karetka ruszyła w drogę bez dalszych komplikacji.

Alarm 2/20216 stycznia, godz. 11:30. Leśnictwo Kamienna Góra. Wydobycie karetki pogotowia z zaspy. Wyjechał zastęp 309N30.

Posted by OSP Jonkowo on Wednesday, January 6, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x