fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pogrzeb strażaka z Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie

Wiadomości Pogrzeb strażaka z Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie zawiadomiła o śmierci jednego z zasłużonych strażaków.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 stycznia 2021 roku na wieczną służbę odszedł st. kpt. w stanie spoczynku Wiesław Kurek, nasz przyjaciel, nauczyciel, mentor.” – taka informacja pojawiła się na stronie KW PSP w Olsztynie.

St. kpt. Wiesław Kurek był wieloletnim i doświadczonym pracownikiem Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Olsztynie. W 2008 roku został odznaczony Dyplomem Komendanta Głównego PSP za prawidłowe i niezawodne funkcjonowanie pełnionego przez niego stanowiska w roku 2007.

W 2009 roku otrzymał złotą odznakę „Zasłużonego dla Ochrony Przeciwpożarowej”, wręczoną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 9 stycznia o godz. 13:30 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie.

Źródło: KW PSP w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x