fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Znaleziono martwego mężczyznę w łazience

Wiadomości Znaleziono martwego mężczyznę w łazience

Mieszkańcy bloku od kilku dni nie widzieli swojego sąsiada, zgłosili sprawę na policję. Na pomoc mężczyźnie było już za późno.

W sobotę (02.01), po godz. 15 na ul. Barczewskiego w Olsztynie znaleziono martwego mężczyznę. Policjanci wraz ze strażą pożarną interweniowali na terenie bloku i weszli do mieszkania „siłowo”, gdyż zaniepokojeni sąsiedzi zgłosili, że nie widzieli mężczyzny od kilku dni.

Policja znalazła mężczyznę w łazience. Na pomoc służb ratunkowych było już za późno. Z naszych informacji wynika, że był to starszy mężczyzna, urodzony w 1939 roku. Rodzina została poinformowana o śmierci mężczyzny. Na miejscu pracowali strażacy, policja i pogotowie ratunkowe.

Przypomnijmy, że raptem wczoraj, w środę (06.01) znaleziono zwłoki mężczyzny na Pieczewie w Olsztynie. Jak ustalono, do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Pisaliśmy o tym tutaj: Znaleziono martwego mężczyznę na osiedlu w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 4

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x