fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 24 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Pożar w gospodarstwie. Zwierzęta spłonęły żywcem

Wiadomości Pożar w gospodarstwie. Zwierzęta spłonęły żywcem

Ponad 10 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem. Budynek spłonął doszczętnie, a części zwierząt nie udało się uratować.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek (06.01) w miejscowości Marcinowo gm. Kalinowo. Koło godziny 5 rano, strażacy otrzymali wezwanie do pożaru obory. Po przybyciu na miejsce, strażacy zindentyfikowali pożar poddasza w oborze, w której przebywało około 40 sztuk zwierząt.

Ogień udało się ugasić nim rozprzestrzenił się na pozostałe budynki gospodarstwa, w tym mieszkalny. Niestety, część zwierząt zginęła w pożarze, a budynek spłonął doszczętnie. Przyczyny pożaru nie są znane, ustala je policja.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x