fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Zlikwidowali nielegalny punkt z komputerami do grania

reklama

Funkcjonariusze KAS z Elbląga ujawnili na terenie Braniewa komputery do gier hazardowych oraz bitomat. Wejście do lokalu zabezpieczone było podwójną, metalową śluzą. Na mundurowych puszczono gaz łzawiący.


W grudniu 2020 r. funkcjonariusze KAS z Elbląga zlikwidowali w Braniewie punkt, w którym urządzano nielegalne gry hazardowe. Miejsce znane było mundurowym z wcześniejszych kontroli. Był to bezobsługowy lokal monitorowany przy użyciu kamer, do którego wejście możliwe było po pokonaniu podwójnej, metalowej śluzy. Aby dostać się do środka, funkcjonariusze musieli użyć narzędzi, m.in. łomu. W momencie próby wejścia do pomieszczenia został puszczony na nich gaz łzawiący. Ponieważ
już wcześniej zdarzały się takie sytuacje, mundurowi byli odpowiednio przygotowani. Funkcjonariusz przebywający wewnątrz lokalu wyposażony był w maskę przeciwgazową, co ograniczyło emisję substancji oraz umożliwiło odcięcie nożycami przewodów doprowadzających gaz do rozpylacza. Po dostaniu się do środka mundurowi zabezpieczyli dwa zestawy komputerowe do urządzania nielegalnych gier hazardowych oraz bitomat do kryptowaluty. Sprawę przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego.

Zlikwidowali nielegalny punkt z grami Zlikwidowali nielegalny punkt z grami Zlikwidowali nielegalny punkt z grami Zlikwidowali nielegalny punkt z grami

reklama

Źródło: KAS

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: