fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

23-latek spacerował samotnie w godzinach nocnych ulicami miasta. Grożą mu 3 lata więzienia

Wiadomości 23-latek spacerował samotnie w godzinach nocnych ulicami miasta. Grożą mu 3 lata...

23-latek spacerujący samotnie w godzinach nocnych ulicami miasta, został zauważony przez patrol policji. Z uwagi na to, iż znacznie przyspieszył na widok policyjnego radiowozu, mundurowi postanowili go wylegitymować. Okazało się, że w paczce po papierosach ukrył amfetaminę.

W piątek (01.01.21r.) tuż przed godziną 02:00 na ulicy Kętrzyńskiego w Wielbarku, funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego szczycieńskiej komendy zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok znaczenie przyspieszył kroku. Mundurowi postanowili wylegitymować samotnie spacerującego pieszego. W trakcie weryfikacji jego danych okazało się, że jest to 23-letni mieszkaniec Wielbarka. Mężczyzna zachowywał się nerwowo i nie odpowiadał na zadawane przez funkcjonariuszy pytania. Policjanci postanowili przeszukać jego odzież wierzchnią. W trakcie wykonywanych czynności ujawnili przy 23-latku paczkę po papierosach, a w niej substancje psychotropowe w postaci amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy, gdzie spędził noc. 23-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Szczytnie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 4

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x