fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Powalił go ciosem w twarz, a potem skakał po nim

Wiadomości Powalił go ciosem w twarz, a potem skakał po nim

42-latek, który nie potrafił w żaden sposób wytłumaczyć swojego zachowania odpowie za zaatakowanie przypadkowego przechodnia. Sprawca zdarzenia najpierw uderzył swoją ofiarę ręką, a następnie, gdy poszkodowany upadł na ziemię zaczął kopać go po całym ciele i skakać po nim. W chwili zdarzenia był kompletnie pijany. Decyzją sądu zastosowano wobec 42-latka policyjny dozór. Zgodnie z kodeksem karnym za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu, sprawcy zdarzenia grożą 2 lata więzienia.


Zachowanie 42-letniego mężczyzny, który w poniedziałek (28.12.2020r.) na jednej z ulic, zaatakował przypadkowego przechodnia trudno jest wytłumaczyć. Agresor najpierw uderzył swoją ofiarę ręką, a następnie zaczął go kopać po całym ciele, po czym uciekł. Pomocy poszkodowanemu udzielił patrol policji z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście, który przejeżdżając w pobliżu miejsca zdarzenia zauważył grupę ludzi pochylającą się nad poszkodowanym.

Policjanci z Dobrego Miasta natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności tego zdarzenia. W tym celu dotarli, zabezpieczyli i zbadali zapisy z kamer pobliskiego monitoringu. Okazało się, że sprawca był im znany z poprzednich interwencji. Funkcjonariusze szybko ustalili jego miejsce przebywania. Sprawca zdarzenia został zatrzymany w mieszkaniu, w którym się ukrywał. Był kompletnie pijany i nie potrafił w racjonalny sposób wytłumaczyć swojego zachowania.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu został przesłuchany w charakterze sprawcy uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Na miejsce zdarzenia wezwana została karetka pogotowia, którą poszkodowany został przewieziony do jednego z olsztyńskich szpitali. Na szczęście, po przeprowadzeniu badań okazało się, że nie doznał on poważnych obrażeń, a jedynie ogólnych potłuczeń ciała.

42-latek odpowie za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu, o którym jest mowa w art. 157§2 kk, za który grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Decyzją sądu zastosowano wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Powalił go ciosem w twarz, a potem skakał po nim

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 2
ŹródłoKMP Olsztyn

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x