1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Powalił go ciosem w twarz, a potem skakał po nim

WiadomościPowalił go ciosem w twarz, a potem skakał po nim

42-latek, który nie potrafił w żaden sposób wytłumaczyć swojego zachowania odpowie za zaatakowanie przypadkowego przechodnia. Sprawca zdarzenia najpierw uderzył swoją ofiarę ręką, a następnie, gdy poszkodowany upadł na ziemię zaczął kopać go po całym ciele i skakać po nim. W chwili zdarzenia był kompletnie pijany. Decyzją sądu zastosowano wobec 42-latka policyjny dozór. Zgodnie z kodeksem karnym za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu, sprawcy zdarzenia grożą 2 lata więzienia.

reklama


Zachowanie 42-letniego mężczyzny, który w poniedziałek (28.12.2020r.) na jednej z ulic, zaatakował przypadkowego przechodnia trudno jest wytłumaczyć. Agresor najpierw uderzył swoją ofiarę ręką, a następnie zaczął go kopać po całym ciele, po czym uciekł. Pomocy poszkodowanemu udzielił patrol policji z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście, który przejeżdżając w pobliżu miejsca zdarzenia zauważył grupę ludzi pochylającą się nad poszkodowanym.

Zadyma pod znanym olsztyńskim klubem. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Policjanci z Dobrego Miasta natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności tego zdarzenia. W tym celu dotarli, zabezpieczyli i zbadali zapisy z kamer pobliskiego monitoringu. Okazało się, że sprawca był im znany z poprzednich interwencji. Funkcjonariusze szybko ustalili jego miejsce przebywania. Sprawca zdarzenia został zatrzymany w mieszkaniu, w którym się ukrywał. Był kompletnie pijany i nie potrafił w racjonalny sposób wytłumaczyć swojego zachowania.

reklama

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu został przesłuchany w charakterze sprawcy uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Na miejsce zdarzenia wezwana została karetka pogotowia, którą poszkodowany został przewieziony do jednego z olsztyńskich szpitali. Na szczęście, po przeprowadzeniu badań okazało się, że nie doznał on poważnych obrażeń, a jedynie ogólnych potłuczeń ciała.

Tortury w więzieniu w Barczewie

42-latek odpowie za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu, o którym jest mowa w art. 157§2 kk, za który grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Decyzją sądu zastosowano wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

reklama

Powalił go ciosem w twarz, a potem skakał po nim
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
3 stycznia 2021 22:44

2 lata to trochę mało. Od tylu powinno się zaczynać karanie.

Mnietek
4 stycznia 2021 09:19

Dozór urwa ???!!!

Popularne

Nikodem C. oskarżony o zabójstwo "po osiemnastce" nie wyjdzie z aresztu?