22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel

WiadomościPorzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel

Kilka dni temu w mediach społecznościowych Inspektoratu OTOZ Animals w Olsztynie pojawiła się informacja o suczce porzuconej w lesie. Była zaniedbana, a jej stan fizyczny wskazywał na to, że właściciel się nad nią znęcał. 29 grudnia ukazała się przykra wiadomość o odejściu Sary wraz z informacją o nagrodzie pieniężnej za pomoc w odnalezieniu jej właściciela.

reklama

Ludzie wskazują, że suczkę Sarę znaleziono przy drodze krajowej nr 16 w okolicy Naterek. W momencie odnalezienia pies był w okropnym stanie, jak podaje OTOZ Animals:

„Sunia jest starsza, w tragicznym stanie!! Pęknięty guz na listwie mlecznej „litościwie” owinięty brudną szmatą, dredy o długości 30cm, przerośnięte, zawinięte pazury, a przy jedzeniu leci z pyszczka krew – takie ma zaniedbane zęby! To dopiero wstępne oględziny, bo reszta wyjdzie przy badaniach.”

reklama

Sara została zabrana przez olsztyńskich policjantów do Polikliniki, gdzie od 25 grudnia toczyła się walka o jej zdrowie i życie. Ostatecznie nie udało się jednak uratować suni, gdyż jej stan był zbyt poważny:

„Miała dużego, nieoperacyjnego guza na listwie mlecznej z przerzutami do jamy brzusznej. Dobrze czuła się jedynie pod kroplówką. Jak lekarze mówili, miała chyba ze sto lat, była bardzo zaniedbana, wymiotowała glistami.” – takie informacje podał Inspektorat OTOZ Animals w ostatnim poście dotyczącym suni.

Sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. Ciągle trwają poszukiwania właściciela Sary, by mógł ponieść odpowiednie konsekwencje swoich czynów. Nagroda za wskazanie sprawcy to 1000zł.

❗❗❗1000 zł NAGRODY ZA WSKAZANIE WŁAŚCICIELA❗❗❗Niestety nie mamy dobrych wieści…Sunia z Lasu, nazwano ją Sara,…

Posted by OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie on Tuesday, December 29, 2020
reklama

Porzucony pies wyglądał tak jak na zdjęciach poniżej.

Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztyniak
1 stycznia 2021 11:35

Takiego skurwiela co zaniedbał tak psa,najprawdopodobniej się znęcał a koniec końców wyrzucił jak śmiecia do lasu zatłukłbym z zimną krwią.

Pola k
1 stycznia 2021 15:16

zdechła idioci

Polecane