fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel

reklama

Kilka dni temu w mediach społecznościowych Inspektoratu OTOZ Animals w Olsztynie pojawiła się informacja o suczce porzuconej w lesie. Była zaniedbana, a jej stan fizyczny wskazywał na to, że właściciel się nad nią znęcał. 29 grudnia ukazała się przykra wiadomość o odejściu Sary wraz z informacją o nagrodzie pieniężnej za pomoc w odnalezieniu jej właściciela.

Ludzie wskazują, że suczkę Sarę znaleziono przy drodze krajowej nr 16 w okolicy Naterek. W momencie odnalezienia pies był w okropnym stanie, jak podaje OTOZ Animals:

„Sunia jest starsza, w tragicznym stanie!! Pęknięty guz na listwie mlecznej „litościwie” owinięty brudną szmatą, dredy o długości 30cm, przerośnięte, zawinięte pazury, a przy jedzeniu leci z pyszczka krew – takie ma zaniedbane zęby! To dopiero wstępne oględziny, bo reszta wyjdzie przy badaniach.”

reklama

Sara została zabrana przez olsztyńskich policjantów do Polikliniki, gdzie od 25 grudnia toczyła się walka o jej zdrowie i życie. Ostatecznie nie udało się jednak uratować suni, gdyż jej stan był zbyt poważny:

„Miała dużego, nieoperacyjnego guza na listwie mlecznej z przerzutami do jamy brzusznej. Dobrze czuła się jedynie pod kroplówką. Jak lekarze mówili, miała chyba ze sto lat, była bardzo zaniedbana, wymiotowała glistami.” – takie informacje podał Inspektorat OTOZ Animals w ostatnim poście dotyczącym suni.

Sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. Ciągle trwają poszukiwania właściciela Sary, by mógł ponieść odpowiednie konsekwencje swoich czynów. Nagroda za wskazanie sprawcy to 1000zł.

❗❗❗1000 zł NAGRODY ZA WSKAZANIE WŁAŚCICIELA❗❗❗Niestety nie mamy dobrych wieści…Sunia z Lasu, nazwano ją Sara,…

Posted by OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie on Tuesday, December 29, 2020

Porzucony pies wyglądał tak jak na zdjęciach poniżej.

Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel Porzucił suczkę w lesie. Niestety zmarła. Poszukiwany okrutny właściciel

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: