fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Ten szpital jako jedyny w Olsztynie już na dniach rozpocznie szczepienia przeciw COVID-19

Koronawirus Ten szpital jako jedyny w Olsztynie już na dniach rozpocznie szczepienia przeciw...

W najbliższą niedzielę, 27 grudnia Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie jako jedyny szpital w Olsztynie i jeden z czterech w województwie warmińsko-mazurskim rozpocznie szczepienia pracowników przeciw COVID-19.

Na ten dzień zaplanowano zaszczepienie 100 osób, wśród nich będzie m.in. dyrekcja szpitala, lekarze z Oddziału Chorób Zakaźnych dla Dzieci, pracownicy Poradni Medycyny Rodzinnej, pracownicy Apteki szpitalnej. Szczepienia będą się odbywać w Poradni Medycyny Rodzinnej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie (będą czynne 2 wejścia do Poradni od ul. Dworcowej).

Godzina rozpoczęcia szczepień uzależniona jest od dostawy szczepionek, wstępnie ma to być godz. 16, ale może ona ulec zmianie.

Źródło: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x