6 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

19-latek uderzył autem w drzewo. W szpitalu lekarze ratując go znaleźli przy nim marihuanę

Wiadomości19-latek uderzył autem w drzewo. W szpitalu lekarze ratując go znaleźli przy...

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 19 – latek z gminy Sępopol. Mężczyzna jadąc VW polo zderzył się z przydrożnym drzewem. W ciężkim stanie został zabrany do miejscowego szpitala, gdzie znaleziono przy min marihuanę. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w jego domu. Od mężczyzny pobrano krew do badań laboratoryjnych.

reklama

W niedzielę, (20.12.20 r.), na jednej z dróg gminy Sępopol doszło do zdarzenia drogowego. 19 – latek jadący VW polo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z przydrożnym drzewem. Z miejsca zdarzenia został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Bartoszycach. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli VW na parkingu strzeżonym. Od 19 – latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i substancji psychoaktywnych.

Rusza proces adwokata oskarżonego o spowodowanie śmiertelnego wypadku. To on mówił, że ofiary jechały "trumnami na kołach"

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym pracownicy służby zdrowia znaleźli przy mężczyźnie woreczki z suszem roślinnym. Znalezisko zostało zabezpieczone przez kryminalnych. Policjanci wykonali test, który zidentyfikował susz, jako marihuanę. Kolejną marihuanę funkcjonariusze znaleźli w domu 19 – latka. Łącznie zabezpieczono ponad 30 granów marihuany, która zostanie zbadana w laboratorium kryminalistycznym.

reklama

Mężczyznę czeka odpowiedzialność za posiadanie narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Kolejna odpowiedzialność zależeć będzie od wyników badań krwi 19 – latka. Jeśli okaże się, kierował po alkoholu lub narkotykach grożą mu kolejne dotkliwe konsekwencje.

19-latek uderzył autem w drzewo. W szpitalu lekarze ratując go znaleźli przy nim marihuanę

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Niebezpiecznie na drogach w regionie. Doszło do wielu wypadków
Wypadek na budowie zajezdni tramwajowe. Dramatyczna akcja ratunkowa