fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! [AKTUALIZACJA]

Wiadomości Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie!

Po godz. 7:00 policja otrzymała informację o porzuconej walizce – na miejscu trwają czynności z zakresu rozpoznania minersko-pirotechnicznego. Ewakuowano 20 osób (pracownicy PKP, pracownicy sklepów, podróżni). Ruch pociągów odbywa się bez utrudnień.

[Aktualizacja 10:15] Sytuacja została opanowana, funkcjonariusze zakończyli działania na miejscu. Nie wykryto żadnego zagrożenia, w pozostawionej walizce znaleziono wyłącznie ubrania.

Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie!

Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie! Ewakuacja Dworca Głównego w Olsztynie!

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x