fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 24 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Włamanie do wypożyczalni gier

Wiadomości Włamanie do wypożyczalni gier

Funkcjonariusze publikują wizerunek sprawców. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat tego zdarzenia bądź ma wiedzę o osobach mogących mieć związek z tym przestępstwem proszone są o kontakt.

Piscy śledczy pracują nad sprawą kradzieży z włamaniem do wypożyczalni gier w Piszu przy ul. Młodzieżowej. W nocy z 29/30 października br. nieznani sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych lokalu, po czym weszli do środka. Ukradli dwa papierosy elektroniczne oraz 40 butelek z olejkami. Właściciel wycenił wartość strat na kwotę 1200 złotych.

Włamanie do wypożyczalni gier
Autor zdjęcia: KPP Pisz

Kryminalni wykonali w tej sprawie szereg czynności procesowych i poza procesowych. Zabezpieczyli też monitoring. Na tej podstawie ustalili, że prawdopodobnie sprawców było dwóch. To dwaj młodzi mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą coś nowego wnieść do sprawy i przekazać informacje mogące okazać się niezwykle cenne w ustaleniu oraz zatrzymaniu sprawców, bądź rozpoznają te osoby na zdjęciach.

Włamanie do wypożyczalni gier
Autor zdjęcia: KPP Pisz

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do oficera dyżurnego piskiej komendy, tel. 47 73 54 200 lub pocztą elektroniczną email: krzysztof.jablonowski@pisz.ol.policja.gov.pl.

Włamanie do wypożyczalni gier Włamanie do wypożyczalni gier Włamanie do wypożyczalni gier Włamanie do wypożyczalni gier

Źródło: KPP Pisz

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x