fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ford „skasowany” na drzewie

Wiadomości Ford "skasowany" na drzewie

W sobotę 12 grudnia 2020 roku, kilkanaście minut po godz. 21:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w pobliżu miejscowości Stępień w gm. Braniewo.

Do zdarzenia drogowego z udziałem Forda Kuga doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 504 pomiędzy miejscowościami Stępień – Garbina.

Kierujący pojazdem osobowym stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Ranny kierujący znajdował się wewnątrz rozbitego samochodu. Aby uwolnić mężczyznę z wraku pojazdu strażacy w działaniach ratowniczych wykorzystali zestaw narzędzi hydraulicznych, którymi usunęli bok rozbitego samochodu. Działania ratownicze strażaków związane z usunięciem odkształconych elementów konstrukcyjnych pojazdu umożliwiły dotarcie do poszkodowanego a następnie przeprowadzenie ewakuacji z rozbitego samochodu.

Ford „skasowany” na drzewie
Autor zdjęcia: KP PSP Braniewo

Na czas prowadzenia działań ratowniczych ruch na drodze wojewódzkiej został wstrzymany. Strażacy oświetlili miejsce wypadku, zneutralizowali wycieki, przeszukali teren wokół miejsca wypadku czy nie ma innych osób, które mogły uczestniczyć w zdarzeniu drogowym. Na miejsce skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Frombork, zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Ranny kierowca po udzieleniu pomocy medycznej przez załogę zespołu ratownictwa medycznego na miejscu wypadku został przewieziony do szpitala w Elblągu. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej trwały blisko dwie godziny.

Ford „skasowany” na drzewie
Autor zdjęcia: KP PSP Braniewo

Ford „skasowany” na drzewie
Autor zdjęcia: KP PSP Braniewo

Źródło: KP PSP Braniewo

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x