fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztyński bokser spróbuje swoich sił w MMA

Wiadomości Olsztyński bokser spróbuje swoich sił w MMA

Znany i utytułowany bokser z Olsztyna, Przemysław Opalach, spróbuje swoich sił na nowym podwórku. Pierwsza walka już w styczniu.

Przemysław Opalach, czempion IBF International i WBC Baltic, mistrza świata federacji WBF w kategorii superśredniej, powraca do sportów walki. Spekulowało się o jego powrocie do boksu, gdzie ostatnio swoją walkę stoczył rok temu z Benjaminem Skenderem, którą wygrał. Jak poinformował na swoim Facebooku, z powrotu do boksu nici, jednak zawodnik sprawdzi się teraz na innym polu:


„Były plany, by Przemyslaw Opalach w tym roku solidniej „namieszał” w boksie zawodowym. Niestety – w związku z obecnymi realiami – gale, na których miał wystąpić, nie doszły do skutku.
Głód walki jest jednak ogromny. CZAS NA NOWE!
„The Spartan” poszerza już od jakiegoś czasu swój wojowniczy warsztat o zapasy/techniki parterowe. Kiedy pierwszy sprawdzian?
Czasu niewiele, bo debiut w MMA już W STYCZNIU!”
– czytamy na stronie Przemysława Opalacha na Facebooku.

Warto wspomnieć, że olsztyński bokser prowadzi Stowarzyszenie Sportów Walki „Wilki Olsztyn”, gdzie pozwala dzieciom z biednych rodzin próbować swoich sił w boksie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x