fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Czołowe zderzenie Skody z Audi

Wiadomości Czołowe zderzenie Skody z Audi

Do Stanowiska Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie wpłynęła informacja, z treści której wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 590, między miejscowościami Adamowo i Bredynki, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z pojazdów pozostaje uwięziona, nieprzytomna osoba.

Do zdarzenia zostały zadysponowane trzy zastępy z JRG Biskupiec oraz zastęp z OSP Bredynki. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia przybyły zastępy PSP. Po dokonaniu rozpoznania stwierdzono, że na środku drogi stoi pojazd osobowy, Skoda Felicja, w którym znajduje się przytomny, uwięziony kierowca. Drugi pojazd, Audi A4, znajdował się na kołach, w przydrożnym rowie. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy. Kierujący samochodem Audi, samodzielnie wydostał się z pojazdu i w początkowej fazie działań nie zgłaszał dolegliwości. Z obu pojazdów stwierdzono wyciek płynów eksploatacyjnych.

Działania Straży Pożarnej polegały na niezwłocznym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie przystąpiono do wykonania dostępu do kierującego samochodem Skoda. W między czasie na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, któremu przekazano osobę poszkodowaną. Jednocześnie z trwającym wykonywaniem dostępu do osoby poszkodowanej, udzielono niezbędnej pomocy medycznej kierującemu drugim pojazdem, który po przebadaniu przez ZRM pozostał na miejscu zdarzenia.

Czołowe zderzenie Skody z Audi Czołowe zderzenie Skody z Audi Czołowe zderzenie Skody z Audi Czołowe zderzenie Skody z Audi

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 1
ŹródłoKMP PSP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x