fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wpadł z ponad kilogramem zielonego suszu. Grozi mu 10 kat pozbawienia wolności

Wiadomości Wpadł z ponad kilogramem zielonego suszu. Grozi mu 10 kat pozbawienia wolności

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, u którego znaleźli ponad kilogram marihuany. Narkotyki ukryte były w samochodzie, którym poruszał się 39-latek oraz w użytkowanym przez niego mieszkaniu. Za posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z giżyckiej komendy zatrzymali w czwartek (03. 12. 2020 r.) do kontroli drogowej samochód osobowy. W jej trakcie w środku ujawnili worki foliowe, wewnątrz których znajdował się zielony susz. Okazało się, że to marihuana. 39-letni giżycczanin został natychmiast zatrzymany.

Jak się okazało, to nie wszystkie środki, jakie posiadał mężczyzna. Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Giżycku w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych użytkowanych przez zatrzymanego, ujawnili słoiki oraz worki foliowe, w których była marihuana. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli około 1,2 kg narkotyków.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Przypominamy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 2
ŹródłoKWP Olsztyn

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x