fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

24-latka z bronią napadła na Żabkę. Obezwładnił ją przypadkowy klient. Teraz trafi do więzienia

Wiadomości 24-latka z bronią napadła na Żabkę. Obezwładnił ją przypadkowy klient. Teraz trafi...

24-letnia mieszkanka Szczytna, która w marcu br. dokonała napadu na sklep wielobranżowy, posługując się imitacją broni palnej typu „Glock”, najbliższe 2 lata spędzi za kratami. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości licząc, że uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Szczycieńscy funkcjonariusze realizując wystawiony przez sąd nakaz, dokonali zatrzymania poszukiwanej 24-latki. Została ona już przewieziona do wskazanego przez sąd zakładu karnego dla kobiet i osadzona w celi.

Do napadu doszło, 13 marca br. tuż przed godziną 23:00, na sklep Żabka położony na terenie miasta. 24-letnia kobieta udając klientkę „kręciła” się po sklepie,
a następnie podeszła do lady i wymierzając „bronią” w kierunku ekspedientki, zażądała wypłacenia gotówki z kasy. Na szczęście na to zdarzenie naszedł przypadkowy klient, który pomimo tego, iż kobieta groziła mu bronią i nożem, zachował „zimną krew” i ją obezwładnił. Na miejsce przyjechali szczycieńscy policjanci, którzy zatrzymali 24-latkę.

Zebrany przez szczycieńskich śledczy materiał dowodowy pozwolił przedstawić kobiecie zarzuty. Miejscowy sąd na jego podstawie zadecydował o osadzeniu kobiety w zakładzie karnym. Wczoraj (03.12.20r.) tuż przed godziną 17:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego na ulicy Leyka, zatrzymali 24-letnią mieszkankę Szczytna. Kobieta posiadała status osoby poszukiwanej, gdyż nie stawiła się dobrowolnie przez sąd miejsce, celem odbycia wymierzonej kary 2 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Szczytnie wystawił nakaz jej zatrzymania. Młoda mieszkanka Szczytna została przewieziona już do zakładu karnego dla kobiet, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

9
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x