5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

24-latka z bronią napadła na Żabkę. Obezwładnił ją przypadkowy klient. Teraz trafi do więzienia

Wiadomości24-latka z bronią napadła na Żabkę. Obezwładnił ją przypadkowy klient. Teraz trafi...

24-letnia mieszkanka Szczytna, która w marcu br. dokonała napadu na sklep wielobranżowy, posługując się imitacją broni palnej typu „Glock”, najbliższe 2 lata spędzi za kratami. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości licząc, że uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Szczycieńscy funkcjonariusze realizując wystawiony przez sąd nakaz, dokonali zatrzymania poszukiwanej 24-latki. Została ona już przewieziona do wskazanego przez sąd zakładu karnego dla kobiet i osadzona w celi.

reklama

Do napadu doszło, 13 marca br. tuż przed godziną 23:00, na sklep Żabka położony na terenie miasta. 24-letnia kobieta udając klientkę „kręciła” się po sklepie,
a następnie podeszła do lady i wymierzając „bronią” w kierunku ekspedientki, zażądała wypłacenia gotówki z kasy. Na szczęście na to zdarzenie naszedł przypadkowy klient, który pomimo tego, iż kobieta groziła mu bronią i nożem, zachował „zimną krew” i ją obezwładnił. Na miejsce przyjechali szczycieńscy policjanci, którzy zatrzymali 24-latkę.

reklama

Zebrany przez szczycieńskich śledczy materiał dowodowy pozwolił przedstawić kobiecie zarzuty. Miejscowy sąd na jego podstawie zadecydował o osadzeniu kobiety w zakładzie karnym. Wczoraj (03.12.20r.) tuż przed godziną 17:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego na ulicy Leyka, zatrzymali 24-letnią mieszkankę Szczytna. Kobieta posiadała status osoby poszukiwanej, gdyż nie stawiła się dobrowolnie przez sąd miejsce, celem odbycia wymierzonej kary 2 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Szczytnie wystawił nakaz jej zatrzymania. Młoda mieszkanka Szczytna została przewieziona już do zakładu karnego dla kobiet, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Maciej
6 grudnia 2020 22:30

Może czas wrócić do szkoły i nauczyć się pisać? Z tytułu jasno wynika, że do więzienia trafi klient.

Michal
9 grudnia 2020 14:48

Osoba, która pisała ten artykuł powinna zostać skazana na 10 lat ciężkich robót z podręcznikiem do języka polskiego. Ktoś, kto dopuścił ją do pracy-również.

Polecane
Ogłoszenia