fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Wykładowca UWM na Strajku Kobiet. Nie obyło się bez mandatu

Wiadomości Wykładowca UWM na Strajku Kobiet. Nie obyło się bez mandatu

Wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, a prywatnie vlogger, Szymon Żyliński, w swoim nowym filmie pokazał, jak uczestniczył w jednym z olsztyńskich Strajków Kobiet. Jego partnerka została ukarana mandatem w trakcie wydarzenia.

Szymon Żyliński jest wykładowcą uniwersyteckim na olsztyńskim UWM-ie, gdzie uczy na Wydziale Humanistycznym. Prywatnie realizuje się jako vlogger i nagrywa filmy na YouTube. Są to materiały z jego podróży po świecie, prywatnych przemyśleń czy opisujące aktualne wydarzenia. W swoim ostatnim materiale, Szymon Żyliński wraz ze swoją partnerką wziął udział w Strajku Kobiet, organizowanym w Olsztynie. Podróżowali oni samochodem. W trakcie protestu zostali zatrzymani przez policję, która ukarała mandatem kierującą samochodem partnerkę vloggera. Powodem miało być nieuzasadnione używanie sygnału dźwiękowego. Mandat miał wynieść 100 złotych, jednak z nagrania wynika, że kobieta nie przyjęła mandatu więc sprawa zapewne trafi do sądu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x