fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Raptem rok temu mieli wziąć ślub. Żonie podciął gardło i wyjechał na kilka dni do rodziców

Wiadomości Raptem rok temu mieli wziąć ślub. Żonie podciął gardło i wyjechał na...

Raptem rok temu mieli wziąć ślub. Z relacji sąsiadów wynika, że byli dobraną parą, choć ostatnio częściej się kłócili – donosi Fakt.

O brutalnym morderstwie w Koszelewach pisaliśmy już tutaj: Znaleziono ciało 30-letniej kobiety. Miała podcięte gardło. 37-letni Mariusz T. miał zadzwonić na policję zaniepokojony brakiem kontaktu ze strony żony. Policjanci dokonali w ich domu makabrycznego odkrycia. Znaleziono ciało 30-letniej kobiety, partnerki Mariusza. Na ciele denatki w okolicy szyi znajdowały się dwie rany cięte. W związku ze zdarzeniem zatrzymano 37-letniego męża denatki. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa kobiety.

Na jaw wychodzą nowe fakty. Mężczyzna miał dowiedzieć się o romansie żony. Mariusz był zazdrosny o swoją partnerkę, do tego miał skłonności do agresji. Jak zdradził jeden z członków rodziny dla dziennikarza Faktu, 37-latek miał siedzieć w więzieniu za pobicie.

Nowe fakty ws. morderstwa pod Działdowem. Zabił żonę i wyjechał na kilka dni do rodziców
Źródło: fakt.pl

Zamordował żonę. 37-latek przyznał się do winy
Autor zdjęcia: KWP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x