22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Odbył się pogrzeb policjanta, który zmarł przez koronawirusa

OlsztynOdbył się pogrzeb policjanta, który zmarł przez koronawirusa

Tydzień temu w szpitalu w Olsztynie, po dwóch tygodniach choroby, zmarł na Covid-19 policjant WRD KMP asp. Marcin Opoński. Miał 41 lat, a w policji służył 14 rok.

reklama

Pozostawił żonę i dwie córki w wieku 10 i 13 lat. Rodzina policjanta zostanie objęta opieką psychologa KWP, zaś Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uruchomił specjalne konto, pod które można przekazywać wsparcie dla jego rodziny. Wpłat można dokonywać na numer konta: 63 1600 1462 1019 2614 3000 0002 z dopiskiem „wsparcie dla rodziny śp. Marcina”

Dziś odbył się jego pogrzeb. – Bohater, jeden z nas, bardzo dobry człowiek, wspaniały mąż i ojciec… tak wspominamy asp. szt. Marcina Opońskiego. Kolego! KMP i Wydział Ruchu Drogowego w którym spędziłeś 14 pięknych lat, dziś towarzyszy Ci w ostatniej drodze! Na zawsze w naszej pamięci. – napisali olsztyńscy policjanci w komunikacie.

reklama

Odbył się pogrzeb policjanta, który zmarł przez koronawirusa Na sygnale Olsztyn, Wiadomości Odbył się pogrzeb policjanta, który zmarł przez koronawirusa Na sygnale Olsztyn, Wiadomości Odbył się pogrzeb policjanta, który zmarł przez koronawirusa Na sygnale Olsztyn, Wiadomości

Odbył się pogrzeb policjanta, który zmarł przez koronawirusa Na sygnale Olsztyn, Wiadomości

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Acab
1 grudnia 2020 23:11

Jednego psa mniej

Polecane