fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Próbowali wynieść ze sklepu narzędzia, o wartości ponad 1000 złotych

Wiadomości Próbowali wynieść ze sklepu narzędzia, o wartości ponad 1000 złotych

Policjanci zatrzymali dwóch 43-latków podejrzewanych o kradzież narzędzi w jednym z marketów na terenie miasta. Wartość strat oszacowano na blisko 1300 złotych. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę (25.11.2020r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol, który ustalił szczegóły zdarzenia. Z relacji pracownika placówki handlowej wynikało, że dwóch mężczyzn ukradło narzędzia o łącznej wartości blisko 1300 złotych. Po przekroczeniu linii kas, gdy nie zapłacili za towar, zostali ujęci przez ochroniarza i przekazani funkcjonariuszom. Sprawcami kradzieży okazali się dwaj 43-latkowie, którzy zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Dziś prawdopodobnie usłyszą zarzut kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x