fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zbliża się proces ws. potrącenie bliźniaków przez kierowcę Mustanga

Wiadomości Zbliża się proces ws. potrącenie bliźniaków przez kierowcę Mustanga

Na początku tego roku, rozpędzone auto staranowało wózek z dziećmi w środku. Jeden z chłopców zmarł.

Grudzień ma być miesiącem, w którym do sądu wpłynie akt oskarżenia przeciwko 29-letniemu mieszkańcowi Szczytna, który 25 kwietnia kierował Mustangiem i uderzył w wózek dziecięcy. Pisaliśmy o tym zdarzeniu tutaj: Bliźniaki potrącone przez Forda Mustang. Tragiczna wiadomość ze szpitala.

Prokuratura Rejonowa w Szczytnie poinformowała, że opinie biegłych są już niemal gotowe i następnym krokiem, będzie postawienie podejrzanemu zarzutów i skierowanie sprawy do sądu. Przypomnijmy, że w wyniku wypadku obaj 1,5 roczni chłopcy zostali przewiezieni do szpitala, jednego z nich nie udało się uratować. Drugi, choć przeżył, przechodzi teraz długą rehabilitację.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x