fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

77-latka przechodziła przez przejście dla pieszych. Zginęła na miejscu

Wiadomości 77-latka przechodziła przez przejście dla pieszych. Zginęła na miejscu

Kierujący samochodem osobowym marki Audi potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 77-latka poniosła śmierć.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (22.11.2020r.) ok godz. 18:20 na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście Lubawskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. W wyniku poniesionych obrażeń 77-latka poniosła śmierć. Na miejscu zdarzenia pracowały jednostki Policji, Pogotowia Ratunkowego,Straży Pożarnej. Pod nadzorem prokuratora wykonano oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu oraz zabezpieczano ślady. Teraz pod nadzorem prokuratora prowadzone będzie śledztwo, które wyjaśni szczegółowe okoliczności i przebieg tego wypadku.

Źródło: KPP NML

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x