fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

„MoroMikołaje 2020” – podaruj dzieciom paczkę na święta

reklama

„MoroMikołaje” to inicjatywa, mająca na celu podarowanie paczek świątecznych dla dzieci i młodzieży. W tym roku takim wsparciem planują objąć Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „ MÓJ DOM” w Ornecie. Mieszka tam czternaście wspaniałych osób w różnym wieku – są roczne maluszki, wszędobylskie dzieciaczki w wieku szkolnym i wchodząca w dorosłość młodzież szkolna.

„Dom tworzą zawsze ludzie i taka wspólnota staje się rodziną. Każdy z tych wychowanków ma różne doświadczenia życiowe, przeszłość, ale mają również marzenia. Wiadomo, że rok 2020 nie oszczędzał nikogo, niektórzy tracili pracę inni zdrowie, ale zawsze musi w nas być nadzieja. To ona motywuje do działania, do chęci walki o wybrane cele. Nie bójmy się dzielić tym co mamy z drugim człowiekiem. Razem tworzymy kolektyw, którego siła może przenosić góry. Razem możemy więcej.” – kpr. Krzysztof Caban 43blp.

Zbierane są:
* Nowe gry edukacyjne, puzzle, zabawki
* Słodycze wszelkiego rodzaju (bombonierki, batony, żelki, lizaki, czekolady, no wszystko),
* Środki higieny osobistej dla dziewcząt i chłopców ( szampony, żele pod prysznic, pasty i szczoteczki do zębów i inne),
* Środki pielęgnacyjne (balsamy, mydełka, chusteczki nawilżane),
* Środki higieniczne dla całego DOMU (proszki do prania, płyny itp.)

reklama

Akcja trwa do 19 grudnia 2020.

„MoroMikołaje 2020” – podaruj dzieciom paczkę na święta
Autor zdjęcia: 43-blp Braniewo

KONTAKT GŁÓWNY – kpr. Caban Krzysztof – 668-914-257
43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie wchodzi w skład 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. W ubiegłym roku świąteczne upominki trafiły do Domu Dziecka w Elblągu.

Źródło: 43-blp Braniewo

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze