fbpx
18 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Chciał się wykąpać i zatruł się tlenkiem węgla

OlsztynChciał się wykąpać i zatruł się tlenkiem węgla

Spotkanie towarzyskie w jednym z mieszkań przy al. Niepodległości w Olsztynie zakończyło się zatruciem jednego z uczestników imprezy tlenkiem węgla. Policjanci sprawdzają czy na zakrapianej alkoholem imprezie doszło do bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 37- letniego mężczyzny. Dodatkowo trzeba była izolować jedną z uczestniczek libacji. Pijana była agresywna wobec ratowników medycznych.

reklama

Tuż przed północą (14.11) służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ulatnianiu się tlenku węgla w jednym z mieszkań przy al. Niepodległości w Olsztynie. Okazało się, że ofiarą zatrucia był 37-letni mężczyzna, który
postanowił wykąpać się podczas spotkania zakrapianego alkoholem. Po przyjeździe służb ratowniczych, w mieszkaniu znajdowało się kilka osób. Wszystkie były nietrzeźwe, a urządzenie do pomiaru tlenku węgla nadal wskazywało jego obecność. Dodatkowo stężenie czadu ciągle rosło. Wskaźnik wskazywał nawet 66 ppm, gdzie prawidłowe stężenie winno wskazywać 1-2 ppm.

Ratownicy medyczni zabrali poszkodowanego mężczyznę do szpitala. Pozostali uczestnicy imprezy alkoholowej zostali zbadani alkomatem. Wszyscy mieli od 1 promila wzwyż. Osobą, której wynik badania to prawie 2,5 promila była kobieta, która agresywnie i wulgarnie zachowywała się wobec osób udzielających pomocy poszkodowanemu. Ostatecznie 49-letnia kobieta noc spędziła w policyjnej izbie zatrzymań. Policjanci sprawdzają czy na zakrapianej alkoholem imprezie doszło do bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 37- letniego mężczyzny.

reklama

rak

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia