fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Przyszedł na posterunek i trafił do aresztu

Wiadomości Przyszedł na posterunek i trafił do aresztu

Olsztyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który sam zgłosił się do jednostki Policji. Ma on do odbycia zasądzoną karę 90 dni pozbawienia wolności za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. 55-latek trafił już do aresztu.

W środę (18.11.2020) do Posterunku Policji II w Olsztynie zgłosił się mężczyzna, który chciał odebrać zaadresowane na niego pismo procesowe. W trakcie czynności funkcjonariusze sprawdzili dane mężczyzny w policyjnych systemach. Okazało się, że 55-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.

Mężczyzna został zatrzymany i już trafił do aresztu.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x