27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Wyzywał i uderzył swoją siostrę. Znaleziono przy nim marihuanę

WiadomościWyzywał i uderzył swoją siostrę. Znaleziono przy nim marihuanę

Wszystko zaczęło się od wezwania patrolu policji do awantury domowej, którą wszczął 26-latek. Mężczyzna pokłócił się ze swoją siostrą, wyzywał ją i uderzył. W trakcie interwencji policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad kilogram suszu ziela konopi indyjskiej należące do agresora.

reklama

We wtorek (17.11.2020r.) policjanci przyjęli zgłoszenie dot. awantury rodzinnej, do której doszło w jednym z domów w gminie Olsztynek. Na miejscu interweniujący policjanci ustalili, że sprawcą awantury jest 26-letni mężczyzna, który w trakcie kłótni ze swoją siostrą wyciągnął do niej rękę i ją uderzył. Młody mężczyzna po zajściu poszedł do swojego pokoju i zasnął na kanapie. Interweniujący policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu co dodatkowo pobudzało agresywne zachowania mężczyzny. Po tym jak funkcjonariusze przerwali sen mężczyzny, 26-latek stał się agresywny, nie reagował na polecenia policjantów wzywające go do zachowania zgodnego z prawem, co ostatecznie zakończyło się obezwładnieniem i zakuciem go w kajdanki.

Był agresywny wobec policjantów. Uderzył swoją siostrę. Znaleziono przy nim marihuanę
Autor zdjęcia: KWP

Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może znajdować się on pod działaniem substancji psychoaktywnych. Policjanci już po chwili znaleźli i zabezpieczyli słoiki wypełnione suszem roślinnym koloru zielonego. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. W toku dalszych czynności funkcjonariusze odkryli kolejne miejsca, gdzie m.in. w kartonie znajdowały się kolejne partie zakazanych środków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad kilogram suszu konopi indyjskich, których posiadanie zgodnie z obowiązującym prawem jest zabronione. 26-latkowi może teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane