fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 9 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Bez maseczki zaczął się awanturować w sklepie. Trafił do zakładu karnego

Wiadomości Bez maseczki zaczął się awanturować w sklepie. Trafił do zakładu karnego

Policjanci zatrzymali pijanego 40-latka, który awanturował się w jednym ze sklepów na terenie miasta. Jak się okazało, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ. Mężczyzna od 2019 r. nie stawiał się na wezwania sądu. Został aresztowany na 30 dni. Tego samego dnia mężczyzna trafił do zakładu karnego.

W poniedziałek (16.11.2020r.) kilka minut po godz. 13:00 kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni o awanturze, do której miało dojść w jednym z sklepów na terenie miasta. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna jest agresywny i nie stosuje się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę w sklepie, krzyczał, używał słów wulgarnych i nie reagował na prośby personelu by opuścił lokal.

W trakcie interwencji policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie. Okazało się, że 40-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ. Mężczyzna nie stawiał się na wezwania organu sprawiedliwości jako świadek w jednej ze spraw, dlatego też sąd zdecydował o 30 dniowym areszcie wobec 40-latka. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony do Zakładu Karnego w Barczewie.

Źródło: KPP Kętrzyn

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 1

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x