fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wiedźmy z Olsztyna w Familliadzie

Wiadomości Wiedźmy z Olsztyna w Familliadzie

Przedstawicielki „Wiedźmuch” mierzyły się z rowerzystami w jednym z odcinków hitowego teleturnieju telewizyjnego. Kim są i jak im poszło?

Jak same o sobie mówią, liczy są dla nich przede wszystkim dobra zabawa. „Wiedźmuchy” to zorganizowana grupa kobiet, która ma charakter artystyczno-estradowy. Ostatnio trzy reprezentantki „Wiedźmuch” miały okazję wystąpić w popularnym teleturnieju TVP, Familiadzie. Choć nie udało im się wygrać, to są bardzo wdzięczne za zaproszenie i możliwość pokazania się do szerszego grona odbiorców. Poniżej udostępniamy krótki wywiad z nimi, już po programie.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x