fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 7 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Obrabowano salon jubilerski w Olsztynie

Wiadomości Obrabowano salon jubilerski w Olsztynie

Zaraz po zdarzeniu na miejscu pracowali funkcjonariusze policji z psem tropiącym.

Do kradzieży doszło w ubiegły piątek (13.11) na ul. Partyzantów w Olsztynie. Do salonu jubilerskiego włamano się koło godziny 01:30 w nocy. Sprawców najprawdopodobniej było dwóch. Sforsowali oni dwie pary drzwi i włamali się do środka. Na miejscu wyrządzili znaczne szkody w postaci zniszczeń oraz ukradli duże ilości złotej biżuterii o wysokiej wartości.

 

Z naszych informacji wynika, że po zbiciu gablot w salonie włączył się alarm, który obudził sąsiada. Ten wybiegł na zewnątrz, by zobaczyć co się stało i zauważył dwóch mężczyzn uciekających za budynek. Chwilę później na miejsce przyjechała ochrona, właściciel oraz policja. Funkcjonariusze od razu przystąpili do działań śledczych i ruszyli tropem sprawców z psem tropiącym.

Najbardziej zaskakująca jest lokalizacja włamania, bo jubiler jest tuż obok budynku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i znajduje się pomiędzy Komendą Miejską Policji oraz Komendą Wojewódzką.

Policja poszukuje świadków zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 6
Nie lubię 1

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x