fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Aura Centrum gra dla WOŚP-u. Będzie zdrowo i sportowo

Wiadomości Aura Centrum gra dla WOŚP-u. Będzie zdrowo i sportowo

Centrum handlowe ze śródmieścia Olsztyna także w tym roku będzie wspierać orkiestrowe granie i pomoże w zbiórce pieniędzy. Tegoroczny finał WOŚP-u już w niedzielę, 10 stycznia. 

Po raz kolejny mierzymy wysoko! Ponownie wspólnym graniem będziemy wspierać inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie zdrowo i sportowo – zachęca do udziału w wydarzeniu Aura Centrum. – Moc atrakcji i przydatne porady za symboliczny „wrzut do puszki”. Epicentrum wydarzeń jak zwykle na parterze w atrium.

W tym roku z Aurą zagrają: olsztyńscy trenerzy osobiści Personal Trainers, Szkoła Tańca Monstars z Olsztyna, Capoeira Olsztyn, Mobilne Planetarium Cassiopeia oraz Poczta Polska.

Szczegółowa lista atrakcji (godz. 14-19):

Personal Trainers: www.ptcenter.pl

  • punkt konsultacyjny – badanie specjalną maszyną, która określa skład budowy ciała i wiek biologiczny badanego; porady dietetyczne, w tym przykładowy zdrowy jadłospis; prowadzenie – dietetyk Monika Fryga;
  • aurowy gabinet masażu – fizjoterapeuta pomoże każdemu, kto narzeka na jakiekolwiek dolegliwości bólowe, wykona też ekspresowy masaż relaksacyjny;
  • zmierz się z triathlonistami – czyli zawody na trenażerach – stacjonarnych rowerach treningowych do triathlonu, zajęcia wspólnie z grupą TRI NEGU;
  • trening funkcjonalny z Personal Trainers Center Olsztyn – pokazowy energetyczny trening, do którego nie potrzeba wielkich sprzętów, tylko siły własnych mięśni;
  • strefa CARDIO dla każdego, czyli nasze drobne sprzęty, typu rowerki, orbitreki, karimaty i rollery, skakanki – wszystko pod opieką instruktorów. Wskazówki, porady, pokazy ćwiczeń.

Szkoła Tańca MONSTARS z Olsztyna: monstars.pl

Szkoła specjalizująca się w Hip Hopie LA Style, współpracuje z choreografami z Polski oraz zagranicy. Podczas pokazów tańca zaprezentują się grupy turniejowe: Dynastia Rytmu oraz Turbo Team.

Capoeira Olsztyn – Pelo Sinal da Santa Cruz

Walka, taniec, muzyka i brazylijskie rytmy! Olsztyńska Grupa Capoeira SSC przeprowadzi pokazy Capoeiry.

Mobilne Planetarium – Cassiopeia: www.mobilne-planetarium.pl

Pokazy zjawisk astronomicznych i geograficznych zachodzących na niebie oraz zilustrowanie praw fizycznych rządzących ruchem ciał niebieskich.

Speed Cross Race

Zawody w przerzucaniu wielkiej opony na czas.

Poczta Polska

Sprzedaż znaczków z limitowanej edycji wyprodukowanej specjalnie na zbiórkę WOŚP-u.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x