fbpx
6 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego na DK 16

reklama

Droga krajowa nr 16 jest zablokowana pomiędzy Biskupcem, a Mrągowem w miejscowości Marcinkowo. Doszło tam do śmiertelnego potrącenia pieszego – poinformowała oficer prasowa policji w Mrągowie Dorota Kulig.

Do tragicznego wypadku doszło między Marcinkowem a Bagienicami. Policja wyznaczyła objazdy od strony Biskupca przez Borki Wielkie, Kamionkę, Rozogi, Rybno. Analogicznie winni jechać kierowcy od strony Mrągowa.

Kulig podała, że do potrącenia pieszego doszło, gdy było ciemno. „Do tego mgliście i dżdżysto. Na pewno kierowcy trudno było zauważyć pieszego” – powiedziała Kulig ale zastrzegła, że wszelkie okoliczności tego zdarzenia będą ustalane przez policję.

reklama

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze