fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Warmińsko-mazurskie. Podano najnowsze dane ile jest łóżek dla pacjentów z COVID 19

Wiadomości Warmińsko-mazurskie. Podano najnowsze dane ile jest łóżek dla pacjentów z COVID 19

Na Warmii i Mazurach na 1111 łóżek przeznaczonych dla pacjentów z COVID 19 zajętych jest 650. Na 102 respiratory dostępne dla chorych wolnych pozostaje 61 urządzeń – podał w środę urząd wojewódzki.

Służby wojewody warmińsko-mazurskiego poinformowały w środę, że w regionie przybyło 618 zakażonych. Od początku pandemii, SARS COv- 2 na Warmii i Mazurach wykryto u 15 tys. 880 osób.

W środę najwięcej zakażonych przybyło w Olsztynie – 92 osoby, w powiecie działdowskim – 65 osób i ostródzkim – 63 zakażonych. Wyzdrowiały 304 osoby, a od początku pandemii – 5 tys. 732 osoby. Poinformowano także o śmierci 15 osób, w wieku od 44 do 86 lat.

Na Warmii i Mazurach zmarło w sumie 205 pacjentów zakażonych SARS Cov-2.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x