7 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

26-latek z Olsztyna zatrzymany z kilogramem narkotyków i pistoletem

Wiadomości26-latek z Olsztyna zatrzymany z kilogramem narkotyków i pistoletem

26-latek podejrzany o handel i posiadanie znacznych ilości substancji zabronionych. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 1 kilogram narkotyków oraz nielegalną broń i amunicję.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 26-latka z Olsztyna, którego podejrzewali o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na jednym z olsztyńskich parkingów a następnie w wynajmowanym przez niego garażu policjanci znaleźli i zabezpieczyli zabronione substancje. Ze wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusze w trakcie przeszukania zabezpieczyli łącznie blisko 700 gramów marihuany, 300 gramów amfetaminy oraz 20 gramów mefedronu. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. Ponadto w trakcie czynności policjanci znaleźli dwie jednostki broni oraz ponad trzysta sztuk amunicji.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, handel środkami zabronionymi oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dziś, na wniosek śledczych wobec 26-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o poważne przestępstwo
reklama

Źródło: KMP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Różowy śmiechmiś
4 listopada 2020 10:08

Jaka miał broń jakieś zdjęcie? Jestem kolekcjonerem militariów i mnie ciekawi to.

zatorzak
2 listopada 2020 20:32

to nie ten ……?

Popularne
Ogłoszenia
Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o poważne przestępstwo
Zatorze. 17-letni kierowca zatrzymany z narkotykami na ul. Jagiellońskiej