fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

26-latek z Olsztyna zatrzymany z kilogramem narkotyków i pistoletem

Wiadomości 26-latek z Olsztyna zatrzymany z kilogramem narkotyków i pistoletem

26-latek podejrzany o handel i posiadanie znacznych ilości substancji zabronionych. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 1 kilogram narkotyków oraz nielegalną broń i amunicję.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 26-latka z Olsztyna, którego podejrzewali o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na jednym z olsztyńskich parkingów a następnie w wynajmowanym przez niego garażu policjanci znaleźli i zabezpieczyli zabronione substancje. Ze wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusze w trakcie przeszukania zabezpieczyli łącznie blisko 700 gramów marihuany, 300 gramów amfetaminy oraz 20 gramów mefedronu. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. Ponadto w trakcie czynności policjanci znaleźli dwie jednostki broni oraz ponad trzysta sztuk amunicji.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, handel środkami zabronionymi oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dziś, na wniosek śledczych wobec 26-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 3

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x