fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Strajk kobiet już wygasa w Olsztynie? Niedobitki na niedzielnej manifestacji

Wiadomości Strajk kobiet już wygasa w Olsztynie? Niedobitki na niedzielnej manifestacji

Frekwencja z dnia na dzień jest coraz mniejsza. Niedzielnej manifestacji nie towarzyszyły tłumy. Miał być dziś „Pogrzeb PiS”, a wyszedł raczej pogrzeb zapału manifestujących. Obecna była organizatorka olsztyńskiego Marszu Równości Agata Szerszeniewicz, czy posłanka Monika Falej. 

Przyjdziesz jeszcze na protest kobiet?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji Strajki kobiet już wygasa? Niedobitki na niedzielnej manifestacji

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x