fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Piotr Grzymowicz zabrał głos ws. protestów: „Aborcja jest dramatem…”

reklama
Wyślij przez
0

Prezydent miasta Olsztyna, Piotr Grzymowicz, na swoim Facebooku opublikował wpis komentujący ostatnie wydarzenia w kraju.

W całej Polsce trwają protesty i manifestacje związane z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Olsztyn również protestuje, codziennie od poniedziałku:

Prezydent Grzymowicz zabrał głos w tej sprawie na swoim Facebooku:

reklama

„Aborcja jest dramatem, ale pozbawienie kobiet prawa wyboru w odniesieniu do aborcji jest mega-dramatem” – pisze Grzymowicz – Ta wywołana na polityczne zamówienie sytuacja dobitnie pokazuje, że jedna nieodpowiedzialna, nieprzemyślana, podjęta w złym miejscu i czasie decyzja, może wywołać lawinę społecznej frustracji i determinacji w walce o przynależne nam prawa do wolności wyboru”.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze