4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Festiwalowe szaleństwo – nie może Cię tu zabraknąć!

Materiał zewnętrznyFestiwalowe szaleństwo – nie może Cię tu zabraknąć!

Festiwal to niepowtarzalna okazja, by skutecznie oderwać się od rzeczywistości. Nieważne czy trwa dzień, dwa czy trzy, masz wówczas szansę, by całkowicie oddać się swojej pasji, zainteresowaniom i dać się porwać doskonałym wrażeniom. Sprawdź najciekawsze festiwale w najbliższym czasie.

reklama

Najsłodszy festiwal w Krakowie

To prawdziwa gratka dla wszystkich czekoladoholików – w dniach 28-29 listopada w Krakowie odbędzie się Festiwal Czekolady. Będzie on miał miejsce w Forum Wydarzeń mieszczącym się przy ulicy Marii Konopniskiej 28. Tego dnia w Krakowie pojawią się producenci czekolady oraz słodyczy nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. W ten wyjątkowy weekend uczestnicy wydarzenia dostąpią magicznych aranżacji, poznają wielu niesamowitych gości oraz będą mieli okazję uczestniczyć w atrakcyjnym programie opracowanym przez organizatorów.

reklama

W trakcie festiwalu odbędą się warsztaty cukiernicze oraz pokazy mistrzów cukierniczych, w których będzie mogła uczestniczyć szeroka publiczność. To nie wszystko – warto wspomnieć jeszcze o konkursie tortów i małych form, czy tabliczkach czekolady i słodyczach, które trafią do honorowych dawców krwi. To z pewnością najsłodszy event w najbliższym czasie.

Piwne szaleństwo we Wrocławiu

Przed nami kolejna edycja eventu, na którym spotykają się piwomaniacy – Beer Geek Madness. Najbliższa edycja będzie miała miejsce od 9 do 10 kwietnia 2021 w Zaklętych Rewirach mieszczących się we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 100. Beer Geek Madness to impreza odbywająca się od 2014 roku, określana mianem najbardziej innowacyjnego festiwalu piwnego w Polsce.

reklama

Bilety na festiwale tego typu sprzedają się jak świeże bułeczki – nie warto czekać zbyt długo. Motywem przewodnim najbliższej edycji Beer Geek Madness jest #SpaceRace. To oznacza, że zagraniczni goście z Ameryki Północnej oraz Europy Wschodniej, a także rodzimi przedstawiciele Browarów wezmą udział w wyścigu, w których nagrodą jest rozkochanie smakoszy piwa w nowych smakach.

W oczekiwaniu na Instytut Festival 2021 Music & Art.

Są wydarzenia, na które warto poczekać – tak jest w przypadku Instytut Festival 2021 Music & Art. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2021 w Garnizonie Modlin mieszczącym się w Nowym Dworze Mazowieckim. To trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które oznacza ogromną dawkę miłości i pozytywnej energii, godziny tańca i niepowtarzalne wspomnienia.

Po dwóch odsłonach festiwalu organizatorzy zapowiadają w trakcie trzeciej jeszcze więcej niespodzianek. Do dyspozycji uczestników będzie aż sześć scen: Cannon Stage, Rave Stage, New Moon Stage oraz trzy sceny hybrydowe. Za ich aranżację odpowiadają najlepsi twórcy sztuk wizualnych. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów jest między innymi Ab Zeinah, Angelo Mike, Antigone, Justine Perry, Błażej Malinowski live, Regal, MaL, Under Black Helmet czy VTSS. Uczestnicy, którzy zakupią karnet weekendowy będą mogli zakwaterować się na terenie miasteczka festiwalowego w Garnizonie Modlin. Cały weekend w tym znakomitym miejscu to świetna okazja, by zresetować się od codzienności.

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia