22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Zarysował BMW, bo był zazdrosny o byłą

WiadomościZarysował BMW, bo był zazdrosny o byłą

Zarysował mu całe auto i spuścił powietrze z koła. 21-latek wyznał, że to przez złość na nowego chłopaka jego byłej dziewczyny.

reklama

W poniedziałek (12.1020r.) około północy z oficerem dyżurnym szczycieńskiej jednostki skontaktował się 22-letni mieszkaniec Szczytna. Mężczyzna oświadczył, że ktoś porysował mu samochód, który zaparkowany był na parkingu przed jego domem.

Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego w rozmowie ze zgłaszającym interwencję ustalili, że do zniszczenia mogło dojść w godzinach 20:00 – 22:00. Funkcjonariusze potwierdzili również, że w pojeździe marki BMW uszkodzone zostało przednie i tylne nadkole oraz prawe przednie i tylne drzwi. W przednim prawym kole zaś sprawca spuścił powietrze. Pokrzywdzony wycenił wartość poniesionych strat na kwotę blisko 10 tys. złotych. 22-latek oświadczył, że o zarysowanie powłoki lakierniczej BMW, podejrzewa byłego partnera swojej dziewczyny.

reklama

Szczycieńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania ewentualnego sprawy i doprowadzili go do szczycieńskiej komendy. 21-letni mieszkaniec gminy Szczytno w trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów. Wyjaśnił również, że kierowała nim złość i zazdrość o była partnerkę.

Zgodnie z art. 288§1 Kodeksu karnego, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: KPP Szczytno

reklama

Polecane: Jak prawidłowo dbać o lakier w samochodzie?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
123
21 października 2020 19:10

co za chłop xD 0 dowodów i sie przyznał

dis
19 października 2020 11:51

10 tysięcy za zarysowanie starego trupa 🙂

Polecane
Ogłoszenia