fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 25 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

14-latka potrącona przez auto na przejściu dla pieszych

Wiadomości 14-latka potrącona przez auto na przejściu dla pieszych

Z obrażeniami ciała do szpitala dziecięcego w Olsztynie trafiła 14-letnia dziewczyna, którą na przejściu dla pieszych w Lidzbarku Warmińskim potrącił samochód. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo – poinformowała PAP policja.

Oficer prasowy policji w Lidzbarku Warmińskim Bartosz Matuszyk powiedział, że do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Olsztyńskiej (wylot z Lidzbarka w stronę Górowa).

„Trudno powiedzieć, jak poważne są obrażenia 14-latki, została zabrana do szpitala dziecięcego w Olsztynie” – powiedział Matuszyk.

Będącą na pasach nastolatkę potrąciła skoda prowadzona przez 74-latka. Kierowca auta był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, ruch odbywa się tam wahadłowo.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

3 KOMENTARZE

  1. Ludzie w tym wieku jak ten co potrącił powinni mieć przeprowadzane specjalne testy czy może jeszcze prowadzić samochód! Większość ludzi w tym wieku powinna być pozbawiona prawa jazdy!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: