20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Kolejny olsztyński hotel na celowniku koronawirusa

OlsztynKolejny olsztyński hotel na celowniku koronawirusa

Obiekt znajduje się tuż koło centrum. Nie ma już żadnych wątpliwości co do przyszłości hotelu.

reklama

Nowo powstający hotel Hampton by Hilton, w kompleksie Centaurusa, zostanie otwarty dopiero pod koniec roku. Według początkowego założenie, oficjalne otwarcie miało nastąpić na wiosnę, tego roku, jednak globalna pandemia uniemożliwiła sfinalizowanie inwestycji.

Zaczęły pojawiać się obawy czy hotel w ogóle powstanie. W dobie koronawirusa kilka obiektów w Olsztynie kończyło już swoją działalność: Kolejny hotel w Olsztynie się zamyka? Trafia na sprzedażZnany olsztyński hotel zamyka się. Powód? Koronawirus.

reklama

W przypadku hotelu sieci Hampton by Hilton, nic podobnego ma się nie wydarzyć. Data otwarcia obiektu została przesunięta, lecz sieć jest dobrej myśli co przyszłości hotelu. Z racji na panującą pandemię, przygotowują oni specjalne procedury, które mają ułatwić odwiedzającym hotel gościom pobyt.

Hampton by Hilton będzie mieścił się w zachodnim skrzydle powstającego w Olsztynie kompleksu Centaurus, tuż obok centrum miasta. W hotelu znajdziemy aż 105 pokoi, miejsce do zjedzenie posiłku, bar oraz bezpłatne wifi.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia