fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kolejny olsztyński hotel na celowniku koronawirusa

Koronawirus Kolejny olsztyński hotel na celowniku koronawirusa

Obiekt znajduje się tuż koło centrum. Nie ma już żadnych wątpliwości co do przyszłości hotelu.

Nowo powstający hotel Hampton by Hilton, w kompleksie Centaurusa, zostanie otwarty dopiero pod koniec roku. Według początkowego założenie, oficjalne otwarcie miało nastąpić na wiosnę, tego roku, jednak globalna pandemia uniemożliwiła sfinalizowanie inwestycji.

Zaczęły pojawiać się obawy czy hotel w ogóle powstanie. W dobie koronawirusa kilka obiektów w Olsztynie kończyło już swoją działalność: Kolejny hotel w Olsztynie się zamyka? Trafia na sprzedażZnany olsztyński hotel zamyka się. Powód? Koronawirus.

W przypadku hotelu sieci Hampton by Hilton, nic podobnego ma się nie wydarzyć. Data otwarcia obiektu została przesunięta, lecz sieć jest dobrej myśli co przyszłości hotelu. Z racji na panującą pandemię, przygotowują oni specjalne procedury, które mają ułatwić odwiedzającym hotel gościom pobyt.

Hampton by Hilton będzie mieścił się w zachodnim skrzydle powstającego w Olsztynie kompleksu Centaurus, tuż obok centrum miasta. W hotelu znajdziemy aż 105 pokoi, miejsce do zjedzenie posiłku, bar oraz bezpłatne wifi.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x