fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 25 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Wojewoda warmińsko-mazurski i szef sanepidu zdrowi, kończą kwarantannę

Wiadomości Wojewoda warmińsko-mazurski i szef sanepidu zdrowi, kończą kwarantannę

Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki otrzymał kolejny negatywny wynik testu w kierunku koronawirusa w związku z czym kończy kwarantannę i wraca do regularnej aktywności zawodowej – poinformował w sobotę rzecznik wojewody. Kwarantannę kończy też wojewódzki inspektor sanitarny Janusz Dzisko.

Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki i warmińsko-mazurski inspektor sanitarny Janusz Dzisko przebywali na kwarantannie od poniedziałku po tym, gdy obaj mieli kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Obaj przeszli w piątek ponowne wymazy i w sobotę otrzymali negatywne wyniki.

„Pan wojewoda kończy kwarantannę i wraca do regularnej aktywności zawodowej” – poinformował rzecznik wojewody Krzysztof Guzek.

Do tradycyjnej pracy wraca także warmińsko- mazurski inspektor sanitarny Janusz Dzisko. „Otrzymałem wynik wymazu, nie jestem zakażony” – poinformował Dzisko.

W woj. warmińsko-mazurskim zanotowano w sobotę 110 kolejnych zakażeń. Dzisko powiedział, że największe ognisko koronawirusa w regionie znajduje się w szpitalu MSWiA w Olsztynie, gdzie przypadki zachrowań notowane są na bardzo licznych oddziałach. W sobotę odnotowano tam kolejnych kilka zakażeń. Kolejne ognisko znajduje się w DPS w Iławie.

W sobotę w regionie zmarła rekordowa liczba zakażonych koronawirusem – 5 osób. Dwie osoby to pensjonariusze DPS w Szyldaku, jedna osoba to podopieczna DPS w Iławie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x