fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Zderzenie samochodu osobowego z drzewem

reklama

O godzinie 14:40 dnia 9.10.2020 r. na stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mrągowie wpłynęła informacja o zderzeniu samochodu osobowego z drzewem w miejscowości Mojtyny.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu OSP Stare Kiełbonki i dokonaniu rozpoznania przez KDR – Kierującego Działaniami Ratowniczymi stwierdzono, że w miejscowości Mojtyny DK nr 59 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z przydrożnym drzewem. W wyniku zderzenia obrażeń doznał kierujący pojazdem mężczyzna. Poszkodowany znajdował się poza pojazdem, przytomny. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanemu, wyłączeniu jednego pasa drogi z ruchu pojazdów oraz zabezpieczeniu samochodu w tym odłączeniu akumulatora. Poszkodowanego przekazano ZRM – Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce zdarzenia.

Zderzenie samochodu osobowego z drzewem

reklama

Zderzenie samochodu osobowego z drzewem
Autor zdjęć: PSP Mrągowo

Zderzenie samochodu osobowego z drzewem Zderzenie samochodu osobowego z drzewem

reklama
źródłoPSP Mrągowo

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze