fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 29 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Co się stało z Adrianem Adaszkiewiczem? Tajmenicze zaginięcie 27-latka

Wiadomości Co się stało z Adrianem Adaszkiewiczem? Tajmenicze zaginięcie 27-latka

Policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym 27-letnim Adrianem Adaszkiewiczem. Z uzyskanych informacji wynika, że może on przebywać na terenie Katowic. Nie wykluczony jest również jego pobyt w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu 27-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą poszukiwania za zaginionym 27-letnim Adrianem Adaszkiewiczem. Z relacji rodziny wynika, że mieszkaniec gminy Dobre Miasto w dniu 23 września wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. 27-latek miał ze sobą zabrać telefon komórkowy, rzeczy osobiste oraz dokumenty. Informacje o zaginięciu policjanci otrzymali od ojca mężczyzny kilka dni później. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie aktualnego miejsca pobytu Adriana Adaszkiewicza. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna może przebywać w Katowicach bądź wyjechał za granicę. Funkcjonariusze nie wykluczają również jego pobytu na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Adrian Adaszkiewicz jest średniej budowy ciała, około 170 cm wzrostu, włosy jasne. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, szarą bluzę z kapturem, pikowany czarny bezrękawnik zapinany na zamek błyskawiczny, sportowe buty koloru ciemnego. Miał na sobie ciemny plecak. Jedną z cech towarzyszących zachowaniu mężczyzny może być, lecz nie musi problem w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i dezorientacja w terenie.

W imieniu rodziny oraz własnym zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego 27-latka. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 119 31, mailowo: [email protected] lub dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x